Ta książka naprawia cerę! The Book of Masks Dr. Jart

Tego jeszcze nie było. Maseczki do twarzy, które zamknięte są w zabawnej, eleganckiej książce wydaje koreańska firma Dr. Jart. Marka zdążyła zyskać szalony rozgłos na całym świecie, ponieważ tworzy produkty o świetnej jakości. Tej zimy przygotowała nie lada gratkę. Produkt, który nie tylko same chętnie otrzymałybyśmy w prezencie, ale który może okazać się rewelacyjnym upominkiem dla przyjaciółki, cioci, teściowej, szwagierki…

Książka maseczek (The Book of Masks) na pierwszy rzut oka przypomina najzwyklejszą na świecie książkę do czytania. Dopiero gdy ją otworzymy, stwierdzamy, że produkt ma grube strony, niczym z książek dla dzieci. Wewnątrz każdej strony schowana jest maseczka do twarzy – gotowa, żelowa maska, którą wystarczy wydobyć z „książki” i nałożyć na twarz.

The Book of Masks skrywa osiem maseczek, każda jest inna i każda ma inne przeznaczenie. Do najpopularniejszych masek w świątecznym zestawie Dr. Jart należą:

  • Dermask Micro Jet Clearing Solution to ultralekka maseczka wykonana z tkaniny i nasączona specjalnym płynem, który ma kontrolować niedoskonałości skóry i wyrównywać jej koloryt.
  • Dermask Micro Jet Brightening Solution – to maska, którą również umieszczono na ultracinkiej tkaninie. Jej zadaniem jest rozświetlenie matowej, zmęczonej skóry i wyrównanie jej kolorytu.
  • Dermask Intra Jet Firming Solution to unikalny, termoczuły żel wykonany z celulozy. Maseczka nałożona na twarz natychmiast reaguje na ciepło naszego ciała i poprawia elastyczność oraz jędrność skóry. Maska usprawnia syntezę kolagenu, liftinguje i odmładza dzięki zawartości koenzymu Q 10.
  • Dermask Intra Jet Wrinkless Solution – kolejna maseczka w formie zelu, która pomaga pozbyć się zmarszczek. Regularnie stosowana spłyca drobne zmarszczki na twarzy.
  • Dermask Intra Jet Vital Soothing Hydra Solution to celulozowa maseczka, która świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia i jest ratunkiem nawet dla wyjątkowo odwodnionej skóry.
  • Dermask Water Jet Vital Hydra Solution – to maseczka, która pomaga uzupełnić zasoby wody w skórze. Jest lekką i transparentną maseczką wykonaną z celulozowych włókien.

Maski należy trzymać na skórze od 20 – 40 minut.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć wszystkim fankom maseczek miłej „lektury”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *