Beauty Blender – niezastąpiony gadżet do makijażu

Gąbeczka, jajeczko, gadżet do blendowania. Tak o Beauty Blender mówią dziewczyny, które używają go na co dzień. Według nich jest niezastąpiony podczas wykonywania makijażu. Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać można Beauty Blender i dlaczego warto zawsze mieć go pod ręką.

Moda na Beauty Blender nastała nie tak dawno. Mimo to gąbeczka już na starcie zyskała sobie spore grono zwolenników. Dlaczego? Powodów jest mnóstwo, ale wystarczy wymienić te najważniejsze, aby przekonać się o wyjątkowości tego gadżetu. O co chodzi? Otóż z Beauty Blender korzystają najbardziej znani i doświadczeni makijażyści w USA, Polsce i w innych zakątkach świata. Wszyscy zgodnie twierdzą, że dzięki gąbeczce można stworzyć profesjonalny makijaż i to bez żadnego wysiłku. A taki wygląd jest idealny w pracy na planie filmowym lub podczas sesji zdjęciowej. Jakie inne możliwości daje Beauty Blender?

Wybierając akcesoria do makijażu, zwracamy uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane. Beauty Blender nie zawiera lateksu, jest w pełni hipoalergiczna i bezzapachowa. Dlatego mogą korzystać z niej osoby z wrażliwą skórą twarzy. Co więcej, gąbeczka jest niezwykle odporna na uszkodzenia i odkształcanie. Przy właściwej pielęgnacji i odpowiednim użytkowaniu posłuży nam nawet sześć miesięcy. Jak należy dbać o Beauty Blender? Producent zaleca oczyszczanie gadżetu specjalnym płynem, lecz równie dobrze sprawdzi się dwufazowy płyn do demakijażu, woda z dodatkiem mydła lub niewielka ilość spirytusu. Po jakimś czasie Beauty Blender odbarwia się, co jest normalnym zjawiskiem.

A w jaki sposób wykonuje się makijaż Beauty Blenderem? Należy pamiętać, że gąbeczka służy nie tylko do aplikowania makijażu. Świetnie sprawdzi się podczas konturowania twarzy lub nakładania kremu i bazy pod podkład. Dociera nawet do miejsc z pozoru niemożliwych do pomalowania: bruzd nosowo – wargowych, zewnętrznych i wewnętrznych kącików oczu, płatków uszu. Kosmetyki nałożone za jej pomocą zapewniają naturalny i perfekcyjny wygląd. Raz na zawsze możesz pozbyć się tzw. efektu maski, smug, ciemniejszych plam i nierównomiernego kolorytu. Beauty Blender bardzo dobrze zastąpi puszek lub pędzel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *