Ten gadżet odmieni twój wygląd! Okrągły klips do włosów

Nie zawsze to, co skomplikowane i misternie zrobione jest najlepsze. Okazuje się, że… najprostsze jest najlepsze. Chodzi tu i o fryzury, i o gadżety do włosów. Jeżeli oglądasz pokazy mody i czytasz kolorowe pisemka, wiesz, że złote okrągłe klipsy najładniej zdobią proste fryzury modelek. To właśnie one będą najmodniejsze w tym sezonie.

Czym jest okrągły klips do włosów? To chyba najbardziej banalna ozdoba, jaka kiedykolwiek powstała. Jest to zwyczajna obręcz z przymocowaną z tyłu małą spineczką. Żeby ten gadżet był trwały i elegancki, powinien być wykonany z dobrych jakościowo materiałów. Doskonale sprawdzą się zatem złoto lub platyna; unikaj natomiast tanich podróbek z miedzi, która czasami imituje twarde metale. Okrągły klips do włosów jest ozdobą o prostej konstrukcji i klasycznym wyglądzie. Dzięki niemu stworzymy mnóstwo fryzur, które nadają się na każdą okazję. Jest gadżetem wszechstronnym. W jaki sposób czesać włosy z pomocą okrągłego klipsa? Poniżej znajdziesz kilka inspiracji.

Jeżeli szykujesz się na wielkie wyjście, zadbaj o włosy trochę lepiej. Zarezerwuj sobie więcej czasu po to, aby dokładnie oczyścić skórę głowy. Zaaplikuj maseczkę lub nałóż odżywkę. Pamiętaj, aby włosy dokładnie wysuszyć i wyszczotkować; równie dobrze możesz zrobić loczki – okrągły klips sprawdzi się świetnie i na takiej fryzurze. Zastosuj nabłyszczający i wygłądzający kosmetyk po to, aby twoje uczesanie było perfekcyjne. Jak stworzyć fryzurę z okrągłym klipsem?

Czesanie się z wykorzystaniem klipsa polega generalnie na przeplataniu włosów pomiędzy spinką. Pozwala to na tworzenie zarówno fantazyjnych upięć, jak i zwyczajnych fryzur. I tak na przykład włosy możemy związać w koński ogon, a zamiast frotki – użyć okrągłego klipsa. Pasemka możemy zebrać na karku lub na czubku głowy. Do tej fryzury można użyć drugiego takiego samego gadżetu i założyć go pośrodku kucyka. Jakie inne uczesania pomoże nam stworzyć ta niepozorna ozdóbka? Świetnie wyglądać będzie jako dodatek do fryzur biznesowych, a także tych na co dzień. Możemy przeplatać przez nią pojedyncze kosmyki lub większe pasma. Wszystko zależy od ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *