Ten gadżet odmieni twój wygląd! Okrągły klips do włosów

Nie zawsze to, co skomplikowane i misternie zrobione jest najlepsze. Okazuje się, że… najprostsze jest najlepsze. Chodzi tu i o fryzury, i o gadżety do włosów. Jeżeli oglądasz pokazy mody i czytasz kolorowe pisemka, wiesz, że złote okrągłe klipsy najładniej zdobią proste fryzury modelek. To właśnie one będą najmodniejsze w tym sezonie.

Czym jest okrągły klips do włosów? To chyba najbardziej banalna ozdoba, jaka kiedykolwiek powstała. Jest to zwyczajna obręcz z przymocowaną z tyłu małą spineczką. Żeby ten gadżet był trwały i elegancki, powinien być wykonany z dobrych jakościowo materiałów. Doskonale sprawdzą się zatem złoto lub platyna; unikaj natomiast tanich podróbek z miedzi, która czasami imituje twarde metale. Okrągły klips do włosów jest ozdobą o prostej konstrukcji i klasycznym wyglądzie. Dzięki niemu stworzymy mnóstwo fryzur, które nadają się na każdą okazję. Jest gadżetem wszechstronnym. W jaki sposób czesać włosy z pomocą okrągłego klipsa? Poniżej znajdziesz kilka inspiracji.

Jeżeli szykujesz się na wielkie wyjście, zadbaj o włosy trochę lepiej. Zarezerwuj sobie więcej czasu po to, aby dokładnie oczyścić skórę głowy. Zaaplikuj maseczkę lub nałóż odżywkę. Pamiętaj, aby włosy dokładnie wysuszyć i wyszczotkować; równie dobrze możesz zrobić loczki – okrągły klips sprawdzi się świetnie i na takiej fryzurze. Zastosuj nabłyszczający i wygłądzający kosmetyk po to, aby twoje uczesanie było perfekcyjne. Jak stworzyć fryzurę z okrągłym klipsem?

Czesanie się z wykorzystaniem klipsa polega generalnie na przeplataniu włosów pomiędzy spinką. Pozwala to na tworzenie zarówno fantazyjnych upięć, jak i zwyczajnych fryzur. I tak na przykład włosy możemy związać w koński ogon, a zamiast frotki – użyć okrągłego klipsa. Pasemka możemy zebrać na karku lub na czubku głowy. Do tej fryzury można użyć drugiego takiego samego gadżetu i założyć go pośrodku kucyka. Jakie inne uczesania pomoże nam stworzyć ta niepozorna ozdóbka? Świetnie wyglądać będzie jako dodatek do fryzur biznesowych, a także tych na co dzień. Możemy przeplatać przez nią pojedyncze kosmyki lub większe pasma. Wszystko zależy od ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *