Keratynowy szampon miceralny Nanoil – wygładzenie i odżywienie włosów na wyciągnięcie ręki

Zabiegi chemiczne, nieodpowiednia pielęgnacja, zanieczyszczenie środowiska – to wszystko niszczy włosy i sprawia, że są łamliwe, kruche, szorstkie i matowe. Trzeba o nie zadbać na każdym etapie pielęgnacji, także podczas mycia. Zapewnia to szampon miceralny z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo. Jak działa na włosy i skórę głowy?
Szampon miceralny z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo to nowość w profesjonalnej pielęgnacji włosów, dostępna także dla wszystkich, którym zależy, by ich fryzura lśniła zdrowym blaskiem. Jego skład i działanie to wynik pracy specjalistów od  dbania o pasma z firmy Nanoil, która jest uznaną marką na rynku kosmetyków. Szampon już podbił serca włosomaniaczek, które cenią jego wygładzające i odżywiające właściwości. Czym ten szampon keratynowy różni się od innych kosmetyków dostępnych na półkach w drogeriach?

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – skład 

Już sam fakt, że szampon od Nanoil jest miceralny, czyni go wyjątkowym i wartym włączenia do codziennej pielęgnacji. Preparat zawiera micele – można je nazwać w uproszczeniu mikroskopijnymi cząstkami, które skutecznie przyciągają zabrudzenia i usuwają je z powierzchni włosów w czasie spłukiwania. Przy tym robią to bardzo delikatnie i skutecznie, dzięki czemu nie zaburzają bariery hydrolipidowej skóry głowy i włosów. Dzięki micelom włosy są czyste, świeże, sypkie i gotowe na kolejne zabiegi pielęgnacyjne.

Warto dodać, że dzięki kolejnym składnikom szamponu Nanoil Keratin Micellar Shampoo pielęgnacja zaczyna się już podczas mycia. Duże znaczenie ma tu hydrolizowana keratyna, czyli białko, które jest naturalnym budulcem kosmyków. W szamponie od Nanoil działa tak, że wypełnia ubytki w strukturze włosów, domyka łuski, odżywia, i czyni je mocnymi i lśniącymi.

W eleganckiej butelce szamponu keratynowego zamknięto także sporą dawkę oleju rycynowego, którego nawilżające właściwości docenią posiadaczki włosów suchych, szorstkich i bez blasku. Jego dobroczynne działanie skupia się również na skórze głowy, która też zyskuje odpowiednie nawilżenie.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – właściwości

Wszystko to sprawia, że skutki używania szamponu miceralnego z keratyną od Nanoil są widoczne niemal od razu. Włosy są odpowiednio nawilżone i odżywione. Dzięki domkniętym łuskom nie są szorstkie, ale gładkie i lśniące. Regularne stosowanie kosmetyku pomaga też pozbyć się problemu rozdwojonych końcówek, a także sprawia, że dalsza pielęgnacja jest bardziej skuteczna.

Szampon chroni fryzurę przed zanieczyszczeniami powietrza wielkich miast, promieniowaniem słonecznym i wysoką temperaturą, nie zakłócając równowagi w skórze głowy.

Preparat od Nanoil jest niezwykle wydajny i prosty w użyciu. Wystarczy niewielką ilość szamponu połączyć w zagłębieniu dłoni z wodą, nałożyć u nasady włosów i masować skórę głowy, a następnie dokładnie spłukać. Wtedy włosy są gotowe na kolejny etap pielęgnacji, na przykład maskę Nanoil.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – działanie

Przełomowy kosmetyk do mycia włosów i skóry głowy od Nanoil zapewnia:

  • oczyszczoną i zdetoksykowaną skórę głowy
  • prawidłowe pH skóry i włosów
  • brak zanieczyszczeń, resztek kosmetyków na włosach
  • odbudowę i regenerację pasm
  • ochronę kosmyków przed zniszczeniami
  • przygotowanie włosów na dalszą pielęgnację
  • ograniczenie plątania się włosów

Nanoil szampon z keratyną

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – gdzie kupić? 

Szampon miceralny z keratyną jest od Nanoil najwygodniej kupić wprost na stronie marki nanoil.pl z szybką dostawą do domu. Zaskoczy Was świetna jakość produktu za niewygórowaną cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *