Ultimate All-in-One – jedna maskara na wszystkie problemy

Marka Revlon przedstawiła na początku tego miesiąca swoje najnowsze rozwiązanie do makijażu rzęs – maskarę Ultimate All-in-One. Co jest w niej takiego, czego nie mają standardowe tusze do rzęs? Czym zaskakuje Revlon w swoim produkcie? Czy warto wymienić swoją standardową maskarę na Ultimate All-in-One?

1.DOPASOWANIE DO POTRZEB

Czy możliwe jest kupienie uniwersalnej maskary, która wydłuży, zagęści, pogrubi i podkręci rzęsy? To może być problematyczne, o ile jeszcze nie dowiedzieliśmy się o maskarze Ultimate All-in-One od Revlonu. Marka rozwiązuje najczęstszy problem kobiet, które potrzebują kompleksowego makijażu swoich rzęs. Koniec z nakładaniem warstwowo różnych tuszy, które mają dawać upragniony efekt, dzięki właściwościom każdego z nich. To duży ukłon w stronę kobiet o złożonych potrzebach, które nie znalazły dotychczas swojego uniwersalnego tuszu do rzęs. Revlon daje skuteczne rozwiązanie.

2.UNIWERSALNOŚĆ

Maskara Ultimate All-in-One to uniwersalne rozwiązanie, które łączy w sobie zalety większości tuszów do rzęs dostępnych na rynku. Innowacyjna formuła marki Revlon to skutecznie działanie na pięciu płaszczyznach:

  • maksymalne wydłużenie rzęs;
  • intensywne pogrubienie włosków;
  • dokładne rozdzielenie rzęs po same końce;
  • nadanie intensywnego koloru;
  • uniesienie i podkręcenie rzęs od nasady.

Jak sama nazwa tuszu wskazuje, jego formuła jest opracowana w taki sposób, żeby wszystkie właściwości maskar zmieścić w jednym opakowaniu. Co ciekawe, Revlon wypuściło na rynek całą serię maskar. Oprócz Ultimate All-in-One możemy kupić tusze, które działają tylko na jeden z problemów – pogrubiający Ultra Volume, wydłużający Super Lenght, pogrubiająco-wydłużający Volume + Lenght Magnified oraz dający efekt sztucznych rzęs Dramatic Definition.

3.INNOWACYJNOŚĆ

Revlon Ultimate All-in-One to innowacyjne, kompleksowe rozwiązanie na wszystkie problemy rzadkich i cienkich rzęs. Revlon zastosował w swojej maskarze szczoteczkę w miniaturowej wersji Power Mini Brush, której eliptyczny kształt – nowość na rynku maskar – ułatwia aplikację, pozwala na bezproblemowe dotarcie do trudno dostępnych miejsc przy oku, idealnie rozprowadza produkt na rzęsach i daje efekt spektakularnych rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *