Nowy rozświetlacz Burberry: Spring/Summer 2016 Runway Palette

Specjaliści z Burberry wykonali prawdziwie koronkową robotę. W efekcie kobiety na całym świecie mogą malować się nowym rozświetlaczem Spring/Summer 2016 Runway Palette. Kosmetyk zainspirowany był koronkowymi tkaninami, które pojawiały się na wybiegach domu mody.

Spośród innych rozświetlaczy ten od Burberry wyróżnia niezwykła tekstura. Wyglądem przypomina delikatny koronkowy materiał. Natomiast wzór na kompaktowym opakowaniu kosmetyku nawiązuje do legendarnej już kratki Burberry. Co więcej, pudełeczko zostało wyposażone w małe lusterko, które ułatwia nam wykonanie makijażu. Rozświetlacz Spring/Summer 2016 Runway Palette dostępny jest w dwóch odcieniach: białym (White 01) i beżowym ze złotym pigmentem (Nude Gold 02).

Rozświetlacz Spring/Summer 2016 Runway Palette od Burberry idealnie nadaje się do konturowania twarzy, ostatnio modnego strobingu lub tzw. modelowania twarzy światłem. Aby uzyskać elegancki makijaż i naturalny efekt na skórze, wystarczy niewielką ilość kosmetyku nałożyć w odpowiednich miejscach twarzy. Tak więc rozświetlacz powinno zaaplikować się na: wierzch kości policzkowych, nad górną wargą (łuk Kupidyna), czubek brody i czoła, nieruchome górne powieki i wewnętrzne kąciki oczu. Produkt sprawi, że nasza twarz nabierze delikatności, będzie doskonale wymodelowana, a co za tym idzie podkreślone zostaną jej atuty, a ukryte – niedoskonałości. Kosmetyk ma lekką konsystencję, długo utrzymuje się na skórze twarzy, nie osypuje się i nie ściera. Zapewnia subtelny i ładny wygląd.

Rozświetlacz Spring/Summer 2016 Runway Palette od Burberry można kupić tylko i wyłącznie w największych perfumeriach i oczywiście w sieci. Zawiera tylko pięć gramów produktu, mimo to cena dla niektórych może okazać się bardzo wysoka. Oczywiście doliczyć trzeba koszty zakupu pędzelka do nakładania rozświetlacza; niestety producent nie dołączył żadnego akcesorium do aplikacji. Z drugiej jednak strony, płacąc tak wysoką kwotę, mamy pewność, że Spring/Summer 2016 Runway Palette od Burberry jest kosmetykiem wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *