Przepis na piękne włosy z Nanoil Keratin Hair Mask 

 Marzą ci się włosy jak z reklamy? Pewnie wiesz, że sama odżywka do włosów to za mało, by je wzmocnić. Jeśli potrzebujesz faktycznej regeneracji włosów – wybierz dobrą maskę, która realnie poprawi kondcyje i wygląd twoich kosmyków. Czy znasz najchętniej wybieraną maskę do włosów z keratyną? Poznaj Nanoil Keratin Hair Mask i odkryj przepis na piękne włosy.

Nanoil Keratin Hair Mask – dlaczego jest tak skuteczna?

Maska Nanoil to jedna z najdoskonalszymi komponentami: obok cennej keratyny znajdziesz tu pantenol, który nie tylko jest bezkonkurencyjny w poprawianiu wyglądu i dodawaniu blasku włosom, ale dodatkowo wspiera działanie keratyny, ponieważ nasila regenerację i usprawnia wchłanianie cząsteczek białka w głębsze warstwy włosów. Pantenol jest tzw. dobrym alkoholem, który zwiększa chłonność kosmetyków i rewelacyjnie poprawia wygląd włosa!

Wyjaśnijmy jeszcze, jak działa keratyna na włosy. To tzw. białko strukturalne, czyli wpływ na strukturę, wygląd i zdrowie włosa. Czy wiesz, ze to właśnie keratyna współtworzy włos? Jest jego najważniejszym budulcem, dlatego należy ją stale dostarczać, ponieważ często nasz organizm nie jest w stanie wytworzyć jej w znacznej ilości.

Do jakich włosów jest Nanoill Keratin Hair Mask?

Ta maska jest do wszystkich rodzajów włosów. Oczywiście świetnie sprawdza sie na zniszczonych, które potrzebują natychmiastowego ratunku, ale nawet jeśli masz włosy normalne i zdrwoe – nie czekaj, aż ich stan sie pogorszy: działaj prewencyjnie i dostarczaj keratynę, aby stale były piękne, mocne i zdrowe. 

Przepis na piękne włosy: jak stosować Nanoill Keratin Hair Mask?

  1. UMYJ WŁOSY – moxzes do tego użyć np. micelarnego szamponu Nanoil, który oczyści włosy z toksyn, resztek kosmetyków do stylizacji, nadmiaru sebum, kurzu. 
  2. OSUSZ JE DELIKATNIE ręcznikiem, odciskając nadmiar wody. 
  3. NABIERZ PORCJĘ NANOIL KERATIN HAIR MASK – nie potrzebujesz jej dużo: maska jest wydajna i doskonale się rozprowadza na włosach. 
  4. OKRYJ GŁOWĘ CZEPKIEM FRYZJERSKIM (opcjonalnie) – ciepło intensyfikuje działanie kosmetyków: łuski włosów rozchylają sie mocniej i pasemka staja sie bardziej chłonne. to dobre rozwiązanie zwłaszcza przy zniszczonych włosach. Jeśli nie chcesz, nie musisz go jednak używac – wówczas po prostu zostaw maskę na włosach i odczekaj 20 minut.
  5. SPŁUCZ MASKĘ PO 15-20 MINUTACH – do ostatniego płukania użyj chłodnej wody: zamknie ona łuski i sprawi, ze włosy będą odporniejsze na zniszczenie oraz nie stracą nawilżenia. 

Nanoill Keratin Hair Mask – efekty

Efekty zobaczysz już po pierwszej aplikcji – to dzięki upiększającemu działaniu pantenolu będą wyglądały na mocne, zdrowe, pełne blasku i powabu. To koniec niesfornych, przesuszonych i splatanych pasemek!

Po kilku tygodniach dzięki regenerującej keratynie pasma odzyskają zdrowie, kondycję, staną się mocne, odporne na uszkodzenia, odzyskają głęboki, piękny kolor i będą wyglądały doskonale. Maska Nanoil z keratyną zapobiega blaknięciu koloru i podkreśla świetliste refleksy we włosach. To zawsze doskonałe włosy, jak po wizycie w salonie fryzjerskim!

Gdzie kupić Nanoill Keratin Hair Mask?

Wejdź do świata piękna Nanoil i poznaj doskonałe produkty do pielęgnacji włosów: www.nanoil.pl zaprasza!