Bell Hypoallergenic Aqua Jelly, czyli podkład-galaretka

Podkład pod makijaż o konsystencji galaretki? Wydaje się mało praktycznym rozwiązaniem. Marka Bell udowadnia jednak, że podkład nawilżająco-matujący Hypoallergenic Aqua Jelly to nie tylko ciekawostka.

Hipoalergiczny podkład, który nawilża i matuje zarazem to żadna innowacja. Jeśli jednak wszystkie te cechy dopełnimy konsystencją galaretki, otrzymamy coś zaskakującego. Taki właśnie jest najnowszych podkład od marki Bell – Hypoallergenic Aqua Jelly. Co ciekawego ma do zaoferowania? Czy jest lepszy od standardowych podkładów?

Hipoalergiczny podkład matujący Bell

Bell Hypoallergenic Aqua Jelly to lekki podkład matujący o konsystencji galaretki, który po nałożeniu na skórę zapewnia przyjemne uczucie chłodu. To idealny produkt wtedy, kiedy szukamy orzeźwiającego i jednocześnie skutecznego kosmetyku. Podkład daje bardzo miłe uczucie lekkości i nie obciąża skóry bez względu na jej typ.

Podkład w galaretce?

Sekret właściwości Hypoallergenic Aqua Jelly tkwi w niespotykanej dotychczas formule. Nie obciąża, mimo że nie jest płynny. To bardzo lekki podkład do twarzy nawet przy swojej gęstości. Od konsystencji musu odróżnia go przede wszystkim dużo chłodniejsza formuła. Po prostu ma formę galaretki, a nie kremowego kosmetyku.

Nawilża i matuje jednocześnie

Podkład w galaretce Bell Hypoallergenic Aqua Jelly jest skuteczny. Łączy w sobie kilka kluczowych właściwości, które szczególnie przydatne mogą być przy letnim makijażu. Przede wszystkim bardzo dobrze kryje niedoskonałości, wyrównuje koloryt i zapobiega niekontrolowanemu błyszczeniu się twarzy. Do tego zapewnia przyjemne uczucie odświeżenia mimo pełnego makijażu. Bardzo ważne jest jednak, że podkład w galaretce Bell potrafi także doskonale nawilżać i uelastyczniać skórę ze względu na zawartość witaminy E.

Bell – podkład Hypoallergenic Aqua Jelly

Produkt dostępny jest w trzech odcieniach: Light Porcelain (01), Light Sandbeige (02) oraz Creamy Natural (03). Biorąc pod uwagę sukces tego podkładu w niedługim czasie powinniśmy doczekać rozszerzenia palety odcieni. Bell Hypoallergenic Aqua Jelly dostępny jest w większości drogerii stacjonarnych oraz internetowych, a jego cena nie jest wysoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *