Jaki zabieg odchudzający wybrać?

Zabiegi odchudzające cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pań tuż przed rozpoczęciem wiosny. Przed latem i rozpoczęciem sezonu na bikini każda kobieta chce schudnąć, mieć ładną sylwetkę i zadbaną skórę. Na jaki zabieg odchudzający się zdecydować, żeby w krótkim czasie zobaczyć wymarzone efekty?

Odchudzanie – samej czy u lekarza?

Samodzielne odchudzanie wiąże się z ryzykiem, bo nie każda z nas ma wystarczającą wiedzę na ten temat. Co więcej spożywanie niewłaściwych pokarmów może przynieść negatywne skutki dla organizmu. Podobnie może być z zabiegami kosmetycznymi. Jednak terapie wykonywane pod okiem specjalisty mogą w znacznym stopniu poprawić wygląd i kondycję ciała. Dzięki nim zredukujesz tkankę tłuszczową, , przyspieszysz proces jej spalania, pobudzisz krążenie krwi i ujędrnisz skórę. Jeszcze lepsze efekty osiągniesz wtedy, gdy do zabiegów dołączysz ćwiczenia i dietę.

Zabiegi odchudzające – który z nich wybierzesz?

1. Kriolipoliza

To zabieg polegający na usuwaniu tkanki tłuszczowej z zastosowaniem niskiej temperatury. Poleca się go osobom, które mają problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na udach lub brzuchu. Podczas zabiegu ciało miejscowo się schładza, w wyniku czego dochodzi do śmierci komórek tłuszczowych. Pierwsze efekty widać już po pierwszej wizycie.

2. Masaż endermiczny

Jest połączeniem drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Celem tego zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podczas masażu dochodzi do stymulacji limfy, co dodatkowo pozwala usunąć toksyny zalegające w organizmie. Aby osiągnąć zadowalające efekty, należy wykonać około sześciu zabiegów.

3. Mezoterapia bezigłowa

To technika odmładzania skóry, dzięki której usuwa się zmarszczki, rozjaśnia się koloryt skóry, redukuje się cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje prąd zmienny, stały i ultradźwięki. Dzięki niemu w głąb skóry wprowadza się odżywcze składniki, które oddziałują na organizm i skórę.

4. Body wrapping

To zabieg modelujący sylwetkę, redukujący tkankę tłuszczową i cellulit. Może być wykonywany zarówno w domu, jak i w gabinecie kosmetycznym. Body wrapping polega na nałożeniu na skórę olejków, serum lub balsamów zawierających aktywne składniki pobudzające krążenie krwi w skórze. Są to między innymi: algi, borowina, sól morska, kofeina. Następnie ciało owija się folią spożywczą na około 30 minut. Zabieg zakończony jest masażem relaksacyjnym, który poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *