Nowy rozświetlacz Bobbi Brown: Nude Finish Illuminating Powder

Marka Bobbi Brown wypuściła na rynek nowy produkt. Zachwycone będą te dziewczyny, które uwielbiają konturować twarz i wysoko cenią sobie ładny wygląd. O czym mowa? Chodzi tu o rozświetlacz Nude Finish Illuminating Powder.

Rozświetlacz Nude Finish Illuminating Powder dostępny jest w sześciu odcieniach: Porcelain, Bare, Nude, Buff, Golden i Rich. Kolory zostały dopasowane do różnych typów karnacji i każda dziewczyna z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kosmetyk zamknięty jest w kompaktowym pudełeczku. W środku znajdziemy małe lusterko, które ułatwi nam poprawienie makijażu poza domem. Niestety producent nie dołączył do opakowania żadnego aplikatora; pędzelek musimy nosić ze sobą.

Kosmetyk daje perłowe, lekko połyskujące wykończenie. Tym samym podkreśla atuty kobiecej twarzy i koryguje jej mankamenty. Zapewnia skórze naturalny wygląd, delikatne rozświetlenie i zdrowy połysk. Sprawia, że cera wygląda na młodszą i bardziej promienną. Oznaki zmęczenia są ukryte, a niedoskonałości zakamuflowane. Rozświetlacz Nude Finish Illuminating Powder marki Bobbi Brown można stosować także do modelowania dekoltu, a nawet do malowania powiek. Do aplikacji wystarczy użyć odpowiednio wybranych pędzli: do malowania policzków – dużego i płasko ściętego, a do malowania oczu – małego i z miękkim włosiem.

Jak prawidłowo nakładać rozświetlacz Nude Finish Illuminating Powder od Bobbi Brown? Kolory z jednej paletki zblenduj pędzlem, a nadmiar kosmetyku strzepnij z włosia. Następnie aplikatorem muśnij policzki – w ten sposób niewielka ilość kosmetyku pozostanie na twojej skórze. Do rozświetlacza dobrać możesz inne kosmetyki marki Bobbi Brown. Może to być na przykład podkład Nude Finish Tinted Moisturizer SPF 15. Pamiętaj jedynie o dobraniu właściwego odcienia kosmetyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *