Na bok, czy na prosto? Podpowiadamy, jaki przedziałek jest najlepszy! 

Każda z nas myśli czasem nad zmianą fryzury. Niekiedy nie ma potrzeby obcięcia długich pasm, lub całkowitej zmiany koloru. Czasem wystarczy zmiana przedziałka! Okazuje się, że przedziałek ma ogromny wpływ na nasz wygląd. W tym wpisie przedstawimy plusy i minusy przedziałka na bok, oraz pośrodku. Postaramy się odpowiedzieć także, który jest najlepszy. 

Na TikToku obecnie trwa konflikt między millenialsami i generacją Z (osoby urodzone po 1995 roku). Otóż Ci pierwsi uwielbiają przedziałek na bok. Natomiast według młodszych osób jest to całkowicie passe i jedynie przedziałek na prosto jest modny. Co ciekawe, powstał nawet hasztag: #MiddlePartChallenge który ma już dziesiątki milionów wyświetleń! Możemy zobaczyć, chociażby jak syrenka Arielka wyglądałaby z przedziałkiem na prosto! To jaki przedziałek w końcu jest najlepszy? 

Przedziałek na bok 

Dzięki niemu możesz dodać nieco objętości swoim włosom. To świetny sposób dla osób, które z natury nie mają bujnej czupryny. To też sposób na ukrycie zmarszczek, bądź niedoskonałości na czole. Warto dodać, że jest to patent na wyszczuplenie twarzy. Dzięki przedziałkowi na bok nasza fryzura od razu po wstaniu z łóżka będzie nieco urozmaicona, jednak pamiętajmy, że trzeba poświęcić jej chwilę na odpowiednie ułożenie.

Przedziałek na prosto 

To najbardziej standardowa fryzura. W końcu lubimy to, co dobre i sprawdzone! Warto dodać, że takie ułożenie nie potrzebuje zbyt dużo stylizacji, ponieważ praktycznie w całości układa się samo. Osoby z grubymi i długimi z włosami najbardziej skorzystają z takiej fryzury, ponieważ nie zostaną one nadmiernie obciążone i nie będą opadać na twarz. Niemniej jednak mówi się, że taka fryzura pozwala odsłonić mankamenty i niedoskonałości.

Uważamy, że mimo wszystko nie ma co się bezwzględnie stosować, do tego co modne. Warto wybrać taki przedziałek, w którym czujemy się najlepiej i… właśnie taki jest najlepszy dla nas! Ani w makijażu, ani we fryzurach, ani nawet w przedziałku nie ma jednego sposobu, czy triku, który pasowałby wszystkim. Wybierajmy więc to, w czym czujemy się komfortowo. Oczywiście zachęcamy do wszelkich eksperymentów, w końcu przedziałek możemy zmienić samodzielnie w zaledwie kilka minut i tym samym chwilowo odmienić swój wygląd! Na koniec wspomnimy, że ważniejsze od przedziałka są zadbane i zdrowe włosy, wtedy każda fryzura będzie wyglądać dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *