Olśniewaj dzięki rzęsom w kępkach do samodzielnej aplikacji Nanolash!

Nie ma na świecie kobiety, która nie marzyłaby o pięknych i długich rzęsach. Są one wyrazistą oprawą oczu i nadają spojrzeniu tajemniczego wydźwięku. Nie każda z pań może się jednak takimi rzęsami pochwalić. Rozwiązaniem mogą okazać się kępki do samodzielnej aplikacji w domu od Nanolash!

Dla kogo jest samodzielne przedłużanie rzęs?

Samodzielne przedłużanie rzęs z kępkami DIY Eyelash Extensions może brzmieć dość nieprawdopodobnie. Kobiety chętnie eksperymentują z tuszami, a także udają się do stylistek rzęs, by osiągnąć zamierzone efekty.

Jednak kępki do samodzielnej aplikacji w domu to fenomenalne rozwiązanie dla każdej z pań. Niezależnie czy zależy im na wyrazistym efekcie typu Russian Volume, czy na delikatnej stylizacji. Kępki DIY Lash Extensions dostępne są w 3 różnych rozmiarach: 10, 12 i 14 mm, a także w 8 modelach do wyboru. Dzięki nim można wykonać praktycznie każdą stylizację i modyfikować ją, aż do osiągnięcia zamierzonego celu.

Sztuczne rzęsy do przedłużania w domu są także jednym z lepszych rozwiązań dla kobiet, które nie mogą zdecydować się na trwałe rozwiązania. Dzięki rzęsom bondingowym do samodzielnej aplikacji będą one mogły sprawdzić, czy taki efekt im odpowiada.

rzęsy w kępkach

Jak korzystać z rzęs bondingowych DIY Lash Extensions od Nanolash?

Producent jasno wskazał, że samodzielna aplikacja rzęs w domu zajmie jedynie 10 minut i oferuje trwałość wynoszącą nawet 5 dni. Panie, nawet jeśli nie miały wcześniej żadnych doświadczeń z podobnymi produktami, z pewnością poradzą sobie z wykonaniem wymarzonej stylizacji.

Przedłużanie rzęs kępkami w domu sprowadza się do 4 prostych kroków:

  1. należy zaaplikować cienką warstwę bondera na całość rzęs i odczekać około 30-60 sekund do momentu, w którym nabierze on lepkości;
  2. następnie kępkę należy chwycić pęsetą do rzęs i przymocować ją od spodu naturalnych rzęs, około 1 mm od linii wodnej;
  3. Kępki trzeba ścisnąć pęsetą;
  4. na całość należy nałożyć sealer, aby usunąć lepką warstwę.

Producent oferuje pojedyncze opakowanie kępek, a także cały zestaw do przedłużania rzęs. Panie znajdą w nim wszystkie, niezbędne akcesoria jak np. remover, sealer czy bonder wraz z pęsetą.

rzęsy w kępkach

Kępki DIY Lash Extensions – do użytku domowego i profesjonalnego

Kępki do samodzielnej aplikacji sprawdzą się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Z powodzeniem można z nich skorzystać w salonie kosmetycznym, oferując klientkom czasową stylizację.

Z kolei panie, które zdecydują się na domową aplikację rzęs, mogą z kępkami DIY Eyelash Extensions dowolnie eksperymentować. Z uwagi na prostotę i szybkość aplikacji, stają się one jednym z lepszych rozwiązań, które powinny znaleźć się w damskiej kosmetyczce.

Kępki DIY Lash Extensions są rzęsami miękkimi i lekkimi, a dzięki obecności czarnego paska, sprytnie maskują one łączenie. Nawet panie, które mają pewne zmartwienia co do umiejętności poprawnego przyklejenia kępek, mogą być spokojne o efekt końcowy.

rzęsy w kępkach

Nanolash DIY Lash Extensions – podsumowanie 

Produkt od Nanolash, jakim są kępki do samodzielnej aplikacji w domu, to rozwiązanie dla każdej kobiety, nawet jeśli nie jest ona zdecydowana na trwałą stylizację rzęs. Aplikacja utrzymuje się do 5 dni, jednak za pomocą removera Nanolash można ściągnąć ją wcześniej.

Kępki DIY Lash Extensions nie uszkadzają struktury naturalnego włoska, dzięki czemu ich aplikacja jest bezpieczna i komfortowa. Z powodzeniem poradzi sobie z nią każda kobieta.

Opakowanie rzęs średnio wystarcza na 4 aplikacje, przy założeniu, że wykorzystane zostanie 4-5 kępek. Jest to więc produkt ekonomiczny, który pozwoli na uzyskanie zniewalającego spojrzenia jedynie w 10 minut.