Serum do twarzy PAI Instant Kalmer Sea Aster & Schisandra Ceramide Serum

Wśród serum do twarzy polecanych dla cery naczynkowej, problematycznej, wrażliwej jest też kosmetyk od PAI, a konkretnie Instant Kalmer Sea Aster & Schisandra Ceramide Serum. Jak sama nazwa wskazuje, jest to serum o kojącym działaniu, które pomaga odstresować skórę.

W przypadku tego kosmetyku działanie połowicznie zauważymy od razu. Dlaczego połowicznie? Bo najpierw ukoi i przywróci równowagę, a dopiero po jakimś czasie zwalczy problemy, które ma cera naczynkowa m.in. nierównomierny koloryt skóry czy zaczerwienienie. Poza tym serum PAI Instant Kalmer:

  • wprowadza skórę w stan przyjemnej równowagi,
  • z każdym użyciem zmniejsza zaczerwienienie skóry,
  • zwalcza objawy trądziku, egzemy itp. chorób skóry,
  • dba zarówno o zdrowie, jak i wygląd cery.

Co zawiera serum do twarzy PAI Instant Kalmer? Dwa najważniejsze składniki to odżywczy wyciąg z astra morskiego oraz ceramidy z czerwonej jagody magnolii, które wzmacniają barierę ochronną skóry. Skład jest organiczny, wegański i spodoba się tym, którzy podchodzą do wyboru kosmetyków restrykcyjnie.

Warto byłoby powiedzieć coś jeszcze o formule tego serum na przebarwienia i podrażnienia. Jest bezzapachowa, ma delikatnie beżową konsystencję wodnistego kremu, który nie zapycha i nie obciąża skóry, o ile zastosujemy PAI Instant Kalmer Serum na dobrze oczyszczoną i suchą skórę.