Zainwestuj w wygląd swoich rzęs. Nanolash Lift Kit może je całkowicie odmienić!

Jak odbudować rzęsy w kilka minut i cieszyć się ich wyglądem? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: zestaw Nanolash Lift Kit. Jest to komplet do laminacji i liftingu rzęs, który można wykonać we własnym zaciszu domowym. Dlaczego warto się na to zdecydować i jakich efektów można się spodziewać?

Zestaw Nanolash Lift Kit – czas na nowy wymiar pielęgnacji rzęs

Lifting i laminowanie rzęs w domu – wiele kobiet może w pierwszej chwili z niedowierzaniem pokręcić głową. Zabiegi te znane są głównie z profesjonalnych salonów kosmetycznych. Jednak marka Nanolash jak zawsze zaskakuje i daje paniom nieograniczone możliwości.

W sprzedaży pojawił się zestaw do liftingu rzęs Nanolash Lift Kit. Składa się on z 3 preparatów:

  • Lift – Step 1 – do rozpoczęcia procesu laminacji;
  • Fix – Step 2 – do nadania włoskom pożądanego kształtu i długości;
  • Keratin Booster – Step 3 – do wykończenia całego procesu.

Każdy produkt występuje w ilości 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitra każda. Oznacza to, że za pomocą jednego zestawu będzie można wykonać aż 10 zabiegów. Przy założeniu, że efekt pojedynczego liftingu rzęs utrzymuje się przez 8 tygodni, komplet od Nanolash wystarczy na bardzo długo.

dobry zestaw do laminacji rzes

Dodatkowo w zestawie panie znajdą:

  • silikonowe wałeczki – 3 pary w 3 różnych rozmiarach;
  • klej Lift Lash Glue do mocowania wałeczków;
  • pozostałe akcesoria niezbędne do wykonania laminacji.

Do zestawu Nanolash Lift Kit dołączona jest także precyzyjna instrukcja tak, by żadna z kobiet nie miała problemów z przeprowadzeniem samodzielnego zabiegu.

Jak wykonać domowe laminowanie rzęs z produktem od Nanolash?

Laminowane rzęs w domu jest wyjątkowo proste. Z zestawem od Nanolash zajmie ono jedynie kilka minut, a efekty będzie można podziwiać przez 8 tygodni. Dziewczyny przed rozpoczęciem muszą:

  • zadbać o dokładne oczyszczenie rzęs z resztek kosmetyków;
  • oddzielić górne rzęsy od dolnych przy pomocy płatków;
  • zamocować na powiece wałeczki w wybranym przez siebie rozmiarze.

Kolejno wystarczy aplikować preparaty w takiej kolejności, w jakiej są one oznaczone. Każdy z nich powinien pozostać na włoskach przez około 7-10 minut. Przed nałożeniem kolejnej warstwy, poprzednia powinna zostać usunięta.

Po zakończeniu delikatnie wystarczy usunąć wałeczki i przeczesać włoski. Efekty będą widoczne niemalże natychmiast.

zestaw do laminacji rzęs

Jakie rezultaty daje laminowanie rzęs w domu?

Lifting rzęs z zestawem Nanolash pozwala na osiągnięcie dokładnie takich samych efektów jak zabieg przeprowadzony w salonie kosmetycznym. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na skład preparatów dołączonych do zestawu Nanolash. Bazują one na szeregu naturalnych składników jak np. olej abisyński, w połączeniu z cennymi witaminami. Dzięki temu możliwa jest dogłębna odbudowa włosków i poprawa ich kondycji.

Jeśli zaś chodzi o same efekty, to tuż po pierwszej aplikacji panie zauważą wyraźne wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs. Włoski będą miękkie, elastyczne i zabezpieczone przed uszkodzeniami. Przez 8 tygodni dziewczyny będą mogły zapomnieć o zalotce lub mozolnym nakładaniu kolejnych warstw tuszu.

Nie da się ukryć, że lifting rzęs wykonywany w domu to także oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba już wydawać połowy wypłaty i szukać wolnego terminu u kosmetyczki. Dla przypomnienia, jeden zestaw pozwoli na wykonanie aż 10 laminacji.

Zestaw do liftingu rzęs od Nanolash – podsumowanie

Piękne i zdrowe rzęsy otwierają spojrzenie i wydobywają jego pełny potencjał. Jednak, zamiast obciążać je chemicznymi klejami i sztucznymi kępkami można wykonać ich laminowanie w domu. To pozwoli na osiągnięcie spektakularnych, a także względnie trwałych efektów.

Każda z kobiet może skorzystać z zestawu Nanolash Lift Kit. Faktem jest, że to produkt profesjonalny, aczkolwiek jego wykorzystanie jest wyjątkowo proste. Dzięki liftingowi rzęs z Nanolash, wykonanie dziennego makijażu oka będzie łatwiejsze i przyjemniejsze, a także zajmie znacznie mniej czasu.