Yin&Yang dla włosów – czarny węgiel i biała glinka w masce Nanoil

Oczyszczanie i rewitalizacja. Wzmacnianie i ochrona. Nanoil Charcoal & White Clay to niezwykła maska do włosów. Jak yin i yang w kompletnej i skutecznej pielęgnacji. A wszystko to dzięki harmonijnemu duetowi składników – czarnemu węglowi i białej glince.

Nanoil zaskakuje. Po raz kolejny proponuje coś, co odpowiada na potrzeby wielu z nas. Doskonale skomponowany produkt, który nie tylko pielęgnuje włosy dzień po dniu, ale też tydzień po tygodniu przywraca im naturalną równowagę. A przecież to właśnie równowaga i harmonia jest podstawą naturalnego piękna naszych włosów. Chcesz wiedzieć, co kryje się za określeniem „pielęgnacyjne yin-yang”? Sprawdź!

Maska do włosów Nanoil Charcoal & White Clay – harmonijna pielęgnacja, której potrzebujesz

Każda kobieta to inne włosy i inne potrzeby w pielęgnacji. Niektóre pasma są suche, inne przetłuszczają się nadmiernie. Czasami skóra głowy jest podrażniona, a czasami nie. Łączy nas jednak to, że potrzebujemy harmonijnej pielęgnacji – bo włosy wymagają wszystkiego po równo: nawilżania, odżywiania, oczyszczania i ochrony.

Maska do włosów Nanoil z węglem aktywnym i białą glinką powstała właśnie po to – żeby dostarczać włosom niezbędne składniki odżywcze, pielęgnować je i wzmacniać, ale też odświeżać i chronić przed tym wszystkim, co może im szkodzić np. przed toksynami. To bardzo lekka i bardzo skuteczna oczyszczająca maska do włosów, która zachwyci cię po pierwszym użyciu. Dlaczego?

  1. Oczyszcza skórę głowy i pozostawia uczucie świeżości.
  2. Eliminuje uporczywy łupież i swędzenie skóry głowy.
  3. Zmniejsza problem szybko przetłuszczających się włosów.
  4. Działa antybakteryjnie, a także przeciwzapalnie.
  5. Odżywia i dba o prawidłowe nawilżenie włosów.
  6. Wzmacnia włosy, nadaje im elastyczność i wygładza.
  7. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz ich stylizację.

Pielęgnacyjne Yin, czyli kojąca biała glinka do włosów

Jednym z dwóch głównych składników maski Nanoil Charcoal & White Clay jest tzw. kaolin, czyli biała glinka. W tym duecie można porównać ją do yin – delikatną, jasną i przynoszącą ukojenie stronę pielęgnacji.

Jakie właściwości ma biała glinka? To jedna z najdelikatniejszych glinek. Stosowana w pielęgnacji włosów ma działanie oczyszczające, ale przede wszystkim uspokaja skórę głowy, łagodzi stany zapalne, zmniejsza podrażnienia. To naturalny sposób na przywrócenie skórze równowagi pH i unormowanie poziomu wydzielania się sebum.

Pielęgnacyjne Yang, czyli silnie detoksykujący węgiel aktywny

Drugim składnikiem maski Nanoil Charcoal & White Clay jest węgiel aktywny. Nie tylko z uwagi na czarny kolor, ale także ze względu na działanie przypomina yang – energetyczną i silniejszą część pielęgnacji.

Jakie właściwości ma czarny węgiel? To składnik, który nie tak dawno wkradł się do naszej pielęgnacji. Ku swojemu zdumieniu odkryliśmy, że ma bardzo silne działanie oczyszczające. Pomaga pozbyć się nadmiaru sebum, kurzu i zalegających na powierzchni skóry oraz włosów zanieczyszczeń. Działa też antybakteryjnie i zwalcza szkodliwe toksyny, pochłaniając je i neutralizując ich wpływ na kondycję włosów.

Co jeszcze kryje w sobie maska do włosów Nanoil z czarnym węglem i białą glinką?

To oczywiście nie wszystkie składniki oczyszczającej maski do włosów Nanoil. Harmonijna pielęgnacja to również odżywianie, nawilżanie i ochrona, dlatego w składzie Nanoil Charcoal & White Clay znalazły się też: witamina A, witamina E, pantenol, algi morski, serycyna. Każdy z tych składników pomaga w zachowaniu równowagi między oczyszczaniem skóry głowy i włosów, a ich pielęgnacją i upiększaniem.

Jeśli też chcesz wprowadzić tę równowagę w swojej pielęgnacji włosów, wypróbuj Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask już dziś. To zaskakująco lekka formuła, która nie obciąża włosów i dostarcza im wszystkiego tego, czego potrzebują do prawidłowego wzrostu. Łatwość stosowania, bardzo dobra wydajność i korzystna cena to kolejne plusy tego produktu.

Chcesz wiedzieć więcej o „pielęgnacyjnym yin-yang” i innych produktach marki Nanoil? Wejdź na www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *