Nanobrow Shape Mascara – po prostu dobra maskara do brwi!

Jest bardzo wiele tuszy do malowania brwi ale tylko 1 tak wyjątkowy który zdążył wstać Już się bestsellerem w opiniach kobiet na całym świecie. to jedyny taki Tusz który oprócz doskonałego makijażu i pięknych kolorów zestawy twoje włoski wzmocnione odżywione i zadbane. Poznaj Nanobrow Shape Mascara – tusz do brwi z cennym krzemem i betainą!

Nanobrow Shape Mascara – idealna szczoteczka, śliczne kolory

Szczoteczka w tuszu do brwi może albo pięknie je pomalować, rozdzielić i nadać objętości, albo niestety posklejać, tworząc nieestetyczne grudki… Na szczęście o tym drugim aspekcie możesz zapomnieć, jeśli masz Nanobrow Shape Mascara, czyli tusz o wyjątkowo maleńkiej, perfekcyjnej ergonomicznej spiralce, która ułatwia makijaż nawet mało wprawionym osobom. Z pewnością spodobają Ci się także śliczne, naturalnie wyglądające kolory, które wyglądają doskonale w każdym świetle, niezależnie od tego, czy stoisz w jaskrawym słońcu, czy w mocnym świetle reflektorów. Te piękne, starannie dopracowane odcienie współgrają z realnym odcieniem włosków.

Nanobrow Shape Mascara

Dostępne w kolorach:

Skład Nanobrow Shape Mascara

Ten tusz jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że tak świetnie i z łatwością pozwoli ci stworzyć precyzyjny makijaż brwi, ale również dlatego, że zawiera szereg składników pielęgnujących twoje włoski tak, aby zawsze były w idealnej kondycji. W formule Nanobrow Shape Mascara znajdziesz:

  • KRZEM
    Jest on jednym z budulców struktur włosowych, dlatego dodaje im siły, witalności i blasku. Krzem hamuje nadmierne wypadanie włosków oraz wzmacnia cebulki, chroniąc Cię przed przerzedzeniem brwi.
  • GLICERYNA
    To jedna z najlepszych substancji nawilżających! Ma ona zdolność przenikania przez warstwę rogową naskórka, oraz łuski włosów. W dodatku pomaga też innym składnikom w tuszu przedostać się głębiej. Gliceryna ma bardzo silne działanie higroskopijne.
  • BETAINA
    To wyjątkowy, wartościowy w pielęgnacji aminokwas roślinny. Zapobiega utracie wody z tkanek i włosków, tworzy mikroskopijny film czyli ciągłą warstwę na włosach, skórze lub paznokciach, zapobiegając utracie wody. Działa nawilżająco czyniąc włoski bardziej miękkie i gładkie

Nanobrow Shape Mascara – pokochasz ten efekt w makijażu brwi!

Nanobrow Shape Mascara to doskonałe efekty i precyzyjny makijaż. Dokładnie taki, jakiego pragnęłaś. Ten tusz podkreśla, maluje i stylizuje każdy włosek , a także utrwali brwi na wiele godzin. Docenisz jej precyzję w makijażu przy jednoczesnej łatwości w użyciu. Poczujesz różnice między nią a tradycyjnymi, nieprecyzyjnymi tuszami do brwi, które barwiły skórę i sklejały włoski. Nanobrow Shape Mascara wytrzyma w nienagannym stanie przez cały dzień. To efekt, który pokochasz! Jak ją zdobyć? Bardzo łatwo (i szybko!); wystarczy wejść na www.nanobrow.pl i po prostu rozpocząć zakupy!