Zakochaj się w paskach piankowych do koloryzacji Highlighting Foam Strips!

Innowacyjne paski Highlighting Foam Strips od Colorcuts to rewolucja w świecie fryzjerskim. Zakochasz się w nich już po pierwszym użyciu! Eleganckie paski do rozjaśniania i farbowania włosów dodadzą prestiżu Twojemu salonowi fryzjerskiemu. Zaufało im tysiące kobiet i profesjonalistów na całym świecie. Przekonaj się, dlaczego!

ColorCuts Highlighting Foam Strips

Paski do farbowania i rozjaśniania włosów:

  • idealne dla profesjonalnych fryzjerów,
  • łatwe w użyciu, wytrzymałe i eleganckie,
  • izolują ciepło, nie przegrzewając włosów,
  • biodegradowalne, przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu,
  • wielokrotnego użytku – możesz uprać je w pralce!
  • 200 sztuk pasków o wymiarach 105×310 mm.

Przejmij pełną kontrolę nad stylizacją

Wysokiej jakości paski do koloryzacji cieszą oko i usprawniają pracę. Nadają się do farbowania i rozjaśniania nawet bardzo długich włosów. Dzięki nim nie stracisz czasu na mozolne, żmudne przygotowywanie i docinanie aluminium. Wybierz piankowe paski Colorcuts, dzięki którym ufarbujesz nawet najbardziej uciążliwe pasemka przy skórze głowy.

Pianki są pozbawione kleju, jednak po kontakcie z wilgotną farbą zyskują dużą przylepność. To sprawia, że nie zsuwają się z włosów, nie ślizgają i bez problemu się na nich utrzymują. To najlepszy pomocnik w tworzeniu ombre, sombre, rozjaśnianiu, farbowaniu, wielowarstwowej koloryzacji czy baleyage. Colorcuts to 100% kontrola nad stylizacją i jej efektami.

Kolorowe paski do farbowania

Colorcuts to pianka polisterynowa, czyli mocny, lekki, termiczny, komfortowy materiał. Sprawdzają się na każdej długości włosów, zachwycają pięknymi barwami i zwiększają estetykę zabiegu. Klientki są bardziej zadowolone – przecież lepiej mieć na głowie kolorowe pianki niż szeleszczącą folię aluminiową. Nigdy więcej splątanej rolki i docinania!

Highlighting Foam Strips to niezwykła przyczepność i trwałość, a dzięki wygodnemu, praktycznemu opakowaniu szybko i sprawnie sięgniesz po każdy listek, skracając czas koloryzacji. Kolorowe listki sprawią, że kolory nie pomieszają się podczas zabiegu. To niezwykły, równomierny efekt na całej długości włosów.

Wyjątkowa pianka polisterynowa zapobiega spływaniu mieszanki z włosów i izoluje ciepło, pozostawiając ją chłodną w dotyku na zewnątrz. Zapewnij swoim klientkom najwyższą jakość i komfort. Nie musisz zaginać krawędzi – zegnij pasek w pół, a ten przylepi się do siebie i mieszanka nie spłynie z kosmyków.

paski piankowe do koloryzacji włosów

Zadbaj o estetykę zabiegu

Kolorowe pianki mają estetyczny, piękny wygląd, któremu nie dorówna aluminium. Są łatwe w użyciu i umożliwiają precyzyjną aplikację farby na całej długości. Odpowiednio docięte, elastyczne paski nie ciągną włosów podczas zdejmowania, nie uszkadzają ich mechaniczne ani termicznie. To maksimum komfortu i spektakularne efekty!

Dbanie o środowisko jest wyjątkowo ważne, dlatego z pewnością ucieszy Cię fakt, że polisterynowe pianki Colorcuts nadają się do ponownego użytku. W 80% pochodzą z recyklingu, dlatego jeżeli potrzebujesz biodegradowalnych gadżetów, postaw na Highlighting Foam Strips! Po użyciu upierz je ręcznie lub w pralce, a te nie stracą swoich właściwości i jakości. Dzięki wielorazowemu użyciu jedno opakowanie wystarcza na mnóstwo zastosowań!

Szybka, sprawna koloryzacja to największa radość dla klientek. Wygodne, precyzyjne paski to najlepsza alternatywa dla niewygodnego aluminium. Wprowadź rewolucję w swoim salonie fryzjerskim i podnieś jego prestiż! Szczegóły na stronie www.colorcuts.mt