Serum do twarzy Iwostin Capillin

Wśród serum do cery naczynkowej są też takie propozycje, które pokocha każda cera dojrzała np. Iwostin Capillin, czyli serum przeciwzmarszczkowe na naczynka. To połączenie kosmetyku o działaniu anti-age z kojącym i zapobiegającym zaczerwienieniom serum na naczynka. To dlatego Iwostin Capillin to kosmetyk do twarzy, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

Jakie ma właściwości? Łączy w sobie działanie profilaktyczne przeciwko oznakom starzenia się z działaniem, które pomaga przywrócić równowagę podrażnionej, wrażliwej cerze z naczynkami. Efekty da się odczuć już po 1 użyciu, gdy serum:

  • zapewnia uczucie świeżości, ukojenia i komfortu,
  • redukuje widoczność zmarszczek i drobnych linii,
  • wygładza koloryt skóry i stopniowo ją ujędrnia,
  • zmniejsza rumień, zaczerwienienie i naczynka.

Wygładzona, ujędrniona i pozbawiona pękniętych naczynek skóra to oczywiście efekt zastosowania w serum do twarzy Iwostin Capillin odpowiednich składników. Mamy tu rozjaśniającą witaminę C, zmniejszającą podrażnienie alantoinę, ale też substancje takie jak Neutrazen, Pronalen Aesculus czy AquaJuve Q MIX 5% typowe dla kosmetyków od marki Iwostin.

Formuła jest dość lekka, więc bez problemu nałożymy serum do twarzy zarówno na dzień, jak i na noc, bo nie przetłuści i nie obciąży skóry. Warto tylko pamiętać, że cera naczynkowa i cera dojrzała lubią systematyczność w pielęgnacji.