Serum The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

Często polecane jest także serum do twarzy The Ordinary z kwasem azelainowym, niezastąpionym w pielęgnacji cer takich jak cera naczynkowa. To jedna z ciekawszych propozycji dla tych, dla których kosmetyk do twarzy musi spełniać nieco więcej zadań niż tylko nawilżanie i odżywianie skóry.

W przypadku kremowego serum na przebarwienia The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10% możemy spodziewać się, że już po kilku użyciach:

  • rozjaśni niedoskonałości i wyrówna koloryt skóry,
  • poprawi teksturę cery, wyrównując ją i wygładzając,
  • zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu się skóry,
  • zredukuje niedoskonałości np. pęknięte naczynka,
  • zapobiegnie niechcianych zmianom na skórze.

Tajemnica tego serum na przebarwienia to 10-procentowe stężenie kwasu azelainowego, który dokładnie oczyszcza skórę, zmniejsza trądzik i przebarwienia. Jego działanie wspiera znana wszystkim witamina E, czyli witamina młodości o dużym potencjale antyoksydacyjnym. Skład serum do twarzy The Ordinary nie jest co prawda w 100% naturalny, ale wart przetestowania.

To nietypowy kosmetyk do twarzy nie tylko pod względem składu, ale również formuły – jako jedyne serum do twarzy w tym zestawieniu ma kremową formułę i nieco większą pojemność. To plus, bo The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10% należy stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem.