Serum do twarzy Vianek

Popularne serum do cery naczynkowej od marki Vianek uplasowało się nieco niżej przede wszystkim z uwagi na jakość. Nie jest to najlepszy wybór, jeśli oczekujemy maksimum efektów w najkrótszym czasie. Wybierane jest najczęściej przez fanów niszowych marek kosmetyków naturalnych.

Wzmacniające serum do twarzy Vianek to silnie nawilżająca formuła, która polecana jest w pielęgnacji cery zaczerwienionej, uwrażliwionej, usianej popękanymi naczynkami. Stosowana regularnie:

  • wzmacnia i uszczelnia kruche naczynka krwionośne,
  • chroni skórę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami,
  • rozjaśnia cerę i wyrównuje ją, eliminując tzw. pajączki,
  • przynosi ukojenie i komfort podrażnionej skórze.

W przypadku serum do twarzy Vianek cera naczynkowa może skorzystać z dobrodziejstwa takich składników jak ekstrakt z owoców borówki brusznicy, ekstrakt z nasion kasztanowca (znany i lubiany przez producentów kosmetyków do skóry naczyniowej) oraz wyciąg z kwiatów czarnego bzu. Działanie ekstraktów wspiera 3-procentowe stężenie azeloglicyny o działaniu rozjaśniającym.

To dość ciekawy kosmetyk do skóry w formie lekkiego kremu. Łatwy do zastosowania, szybko wchłaniający się i skuteczny w działaniu. Trzeba tylko pamiętać, aby nie nakładać go zbyt dużo, bo wtedy serum do twarzy Vianek może działać słabiej, a poza tym zużyjemy je szybko (ma niewielką pojemność).