Ranking termo sprayów – wybierz najlepszą termoochronę włosów!

Chciałabyś suszyć włosy bez obaw o ich zdrowie i kondycję? Da się zrobić! Obecnie masz możliwość stosować termoochronne kosmetyki nie tylko w salonach fryzjerskich. Wybierz dobry termo spray do włosów i susz je choćby codziennie, modelując jak tylko zapragniesz. Sprawdź zestawienie najwyżej ocenianych termoochronnych kosmetyków i wybierz dla swoich włosów najlepszą ochronę. 

Dobry spray termoochronny, czyli jaki?

Aby termoochronny kosmetyk do włosów jak najlepiej spełniał swoje zadanie, powinien mieć kilka ważnych cech, a mianowicie:

  1. CHRONIĆ PRZED BARDZO WYSOKĄ TEMPERATURĄ
  2. MIEĆ LEKKĄ FORMUŁĘ, NIE PRZECIĄŻAĆ WŁOSÓW
  3. PIELĘGNOWAĆ WŁOSY
  4. WZMACNIAĆ JE BY NIE NISZCZAŁY
  5. UŁATWIAĆ STYLIZACJĘ
  6. UPIĘKSZAĆ WŁOSY, DODAJĄC BLASKU I GŁADKOŚCI

Ranking termo sprayów do włosów

1 Nanoil Heat Protectant Spray 

Nanoil Heat Protectant Spray

Najlepszy spray do stylizacji włosów na gorąco, w tym suszenia, kręcenia i prostowania! Najwyższe oceny i doskonałe opinie potwierdzają jego skuteczność, efektywność, działanie. jest chwalony za doskonałą cenę przy tak dobrym jakościowo składzie, oraz za lekką nietłustą formulę i najpotrzebniejsze włosom składniki odżywcze i upiększające, czyli proteiny jedwabiu i witaminę E. Łatwo się aplikuje, ułatwia stylizację, wygładza, dodaje blasku i chroni wosy aż do temperatury 230 stopni Celsjusza. Hit!

Więcej informacji na www.nanoil.pl

2 Moroccanoil Protect Spray Termoochronny

Dość popularny i całkiem dobrze oceniany, jest świetny w pielęgnacji włosów osłabionych i zniszczonych. Choć nie nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, z pewnością będzie dla Ciebie ratunkiem, jeśli masz włosy z tendencją do przesuszania i rozdwajania. Duża ilość marokańskiego oleju arganowego oraz nawilżającej prowitaminy B5 sprawia, że spray termoochronny Moroccanoil jest często wybierany pomimo dość wysokiej ceny.

3 Ouai Heat Protection Spray

Idealny kosmetyk termoochronny dla włosów o niskiej porowatości: jest niezwykle lekki i delikatny, więc nie przeciąża włosów. Nada się także dla tych, którzy mają włosy cienkie, łatwo ulegające przeciążeniu. Takie włosy źle znoszą większość olejków, dlatego Ouai jest ich pozbawiony. Dobrze chroni przed gorącem suszarki i prostownicy, ale jego wysoka cena i mała wydajność sprawia, że kosmetyk nie zdobył takiej popularności, jak inne kosmetyki marki.

4 Bumble And Bumble Hairdresser’s Invisible Oil

Ten termoochronny spray do włosów jest z kolei opcją dla pasm mocno zniszczonych, które potrzebują nieco cięższej, dość tłustej formuły, by odpowiednio je zabezpieczyć przed rozgrzaną prostownicą, gorącym nawiewem suszarki lub silnym, upalnym słońcem. Spray termo od Bumble and Bumble pachnie urzekająco i tropikalnie; aż się prosi, by zabrać go na wakacje, by chronić włosy podczas opalania! Idealnie nadaje się do tego mniejszy, podróżny format, który oczywiście ma także mniejszą (choć wciąż mało ekonomiczną) cenę.

5 Kevin Murphy Ever Smooth

150 ml sprayu termoochronnego za tak wysoką cenę? Na to może sobie pozwolić jedynie salonowy “arystokrata” wśród kosmetyków do włosów, czyli spray termo Ever Smooth od prestiżowej marki Kevin Murphy. Zapewne większość kojarzy tą światowej sławy firmę, ponieważ po te produkty sięgają znani styliści fryzur. Oczywiście spray termoochronny Kevin Murphy staje na wysokości zadania i doskonale zabezpiecza włosy przed gorącem, a przy tym zawiera unikalne składniki pielęgnacyjne, ale trzeba uwzględnić też zdanie sceptyków, którzy uważają, że nie potrzebują aż takiego splendoru w łazience i unikalnych kompleksów z kory drzewnej, wyciągu z osiki cytrynowej, cyprysu białego oraz niebieskiego, aby przyzwoicie (i tańszym kosztem) zadbać o termoochronę swoich włosów. Wybór oczywiście należy do Ciebie!