Starlight Glow Palette, czyli paleta do konturowania od Arbonne

Niepozorna poczwórna paletka, którą zaprezentowała niedawno marka Arbonne, to niezwykłe połączenie kolorów, dzięki któremu z łatwością podkreślisz piękno swojej twarzy. Makijaż pełen blasku jak spod pędzla profesjonalnej wizażystki? Ze Starlight Glow Palette wszystko jest możliwe!

Jaki efekt daje konturowanie paletą Arbonne Starlight Glow Palette? Jak najlepiej jej używać, żeby wydobyć maksimum blasku i piękna? Czas poznać lepiej ten zestaw wielofunkcyjnych i pielęgnujących pudrów o czterech prawdziwie kosmicznych nazwach: Twilight, Moonstone, Stardust oraz Metor.

Starlight Glow Palette, czyli paleta do konturowania z marzeń

Raz na jakiś czas pojawiają się kosmetyki podobne do tego. Paletki, które mają zrewolucjonizować nasz makijaż i sprawić, że będzie prawdziwą przyjemnością z ekscytującym finiszem. W przypadku Arbonne Starlight Glow Palette to nie są tylko obietnice – ma kilka cech, dzięki którym naprawdę świetnie sprawdzi się w makijażu. Nie tylko na co dzień, ale również na wielkie wyjście.

● Inspiracją do stworzenia tej palety był kosmos – odcienie Starlight Glow Palette mają przypominać rozświetlone niebo. Niezależnie od tego, czy użyjemy jej jako bronzera, rozświetlacza, różu czy produktu do pełnego konturowania twarzy, mieniące się drobinki w pudrach Arbonne mają dawać podobny efekt.

● Co ważne, paleta do konturowania Arbonne to produkt bezglutenowy i testowany dermatologicznie, dlatego bez obaw można stosować ją na każdym typie cery, nawet tej wrażliwej. Nie podrażnia i sprawia, że możemy cieszyć się maksymalnie trwałym makijażem dużo dłużej. Makijażem, który nie tylko sprawia, że wyglądamy, ale też czujemy się lepiej.

● Warto podkreślić też, że Arbonne Starlight Glow Palette to pudry do konturowania na bazie naturalnych składników. Znajdziemy tutaj przede wszystkim substancje pochodzenia roślinnego m.in. wyciąg z liści malwy i nasion ogórka, które wraz z witaminą E – przy okazji makijażu – pielęgnują skórę, zapewniając jej piękny i młody wygląd.

Jak używać palety do konturowaia Arbonne Starlight Glow Palette?

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, paletka do konturowania zaprezentowana przez Arbonne daje nieograniczone możliwości w makijażu. Nie musisz wykorzystywać wszystkich czterech pudrów, ale jedynie tych, które pozwolą Ci osiągnąć efekt w makijażu, o jakim marzysz. Bardziej zaakcentowane kości policzkowe? Rozświetlona skóra pod łukiem brwiowym dla optycznego ich uniesienia? Efekt kosmicznie mieniącej się cery? Co tylko zechcesz!

  1. Meteor – użyj go do rozświetlenia zagłębień policzków, czoła, skroni, a także na linię brody, dzięki czemu zaakcentujesz kontur twarzy.
  2. Twilight – wykorzystaj go jako idealny bronzer, który podkreśli kości policzkowe i nada im nieco bardziej wyrazisty, piękniejszy look.
  3. Stardust – zaakcentuj nim górną część kości policzkowych, łuk brwiowy, wewnętrzny kącik oka, wierzchołek nosa i łuk Kupidyna.
  4. Moonstone – wykończ swój makijaż, stosując go jako uniwersalny róż do policzków, który nada cerze świeży i młodzieńczy wygląd. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *