Serum do twarzy Bielenda Professional Capillary Repair Serum

Jeśli o kosmetyki do twarzy dobre dla cery naczynkowej i wrażliwej chodzi, to na liście musi znaleźć się również serum na naczynka z rutyną i witaminą C od Bielenda Professional. Nie jest to najlepsza z propozycji, ale dość popularna z uwagi na konkurencyjną cenę.

W przypadku tego serum do cery naczynkowej i serum na przebarwienia działania nie zauważymy od razu, ale wystarczy stosować Bielenda Capillary Repair Serum regularnie, aby odnotować jak:

  • wzmacnia naczynka krwionośne i zapobiega ich pękaniu,
  • zmniejsza widoczność tzw. pajączków,
  • rozjaśnia i poprawia koloryt skóry, upiększając ją,
  • łagodzi podrażnienia, zmniejsza napięcie i dyskomfort.

To formuła, która bazuje na trzech składnikach. Pierwszy to stabilna forma witaminy C, która radzi sobie z przebarwieniami i odmładza. Jej działanie wspiera rutyna oraz kasztan, którego właściwości często wykorzystuje się w serum do twarzy dla cer takich jak cera naczynkowa. To całkiem dobre połączenie składników, choć nie jest to niestety w pełni naturalna formuła.

Zachęcać może lekkość serum na naczynka Bielenda, które nie obciąża, nie przetłuszcza i nie podrażnia skóry po nałożeniu. Codzienne stosowanie go w wieczornej pielęgnacji jest więc przyjemnością.