Serum do twarzy Exuviance Antiredness Calming Serum

Dużą popularnością cieszy się także serum do twarzy Exuviance Antiredness Calming Serum. To jeden z najdroższych kosmetyków w tym zestawieniu. Polecany przede wszystkim skórze naczynkowej, wrażliwej, dojrzałej i zaczerwienionej. Czy to serum jest warte swojej wysokiej ceny?

Jeśli chodzi o działanie Exuviance Antiredness Calming Serum, to jest to skuteczne serum na przebarwienia i zaczerwienienia. Polubi go każda cera problematyczna m.in. cera naczynkowa czy cera dojrzała, ponieważ:

  • wyrównuje koloryt skóry i poprawia jej wygląd,
  • redukuje zaczerwienienia, przebarwienia itp.,
  • przywraca skórze komfort, przynosząc ukojenie,
  • poprawia nawilżenie, odżywia i pielęgnuje cerę.

W przypadku serum do twarzy Exuviance Antiredness Calming na naszą korzyść działa połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych z substancjami kojącymi opracowanymi w laboratoriach marki. Mamy tu m.in. ekstrakt z wierzby oraz wyciąg z alg morskich, ale też mieszankę peptydów, witaminy E i kwasu laktobionowego (PHA).

Cały ten miszmasz składników zamknięto w mlecznej formule o konsystencji lekkiego kremu, która nie zatyka porów i jest bezzapachowa. Zaleca się stosowanie tego serum do twarzy minimum raz dziennie pod krem nawilżający.