Serum do twarzy La Roche-Posay Rosaliac AR Intense

Kolejna propozycja to intensywne serum dla skóry skłonnej do zaczerwienień. Rosaliac AR Intense od La Roche-Posay polecane jest do codziennej pielęgnacji skóry, choć spotkać można je w niektórych salonach kosmetycznych. Czy warto je mieć w swojej kosmetyczne?

To całkiem dobre serum do twarzy do stosowania w przypadku zaczerwienień, niedoskonałości i zanieczyszczeń skórnych. Można stosować je także na cerę trądzikową, wrażliwą i osłabioną. W każdym z tych przypadku, jeśli będzie tylko stosowane zgodnie z zaleceniami, serum Lar Roche-Posay:

  • redukuje zaczerwienienia i niedoskonałości skórne,
  • zmniejsza uczucie pieczenia oraz dyskomfort,
  • przynosi ukojenie podrażnionej po całym dniu skórze,
  • wzmacnia naczynka krwionośne i uszczelnia je.

W składzie tego serum do twarzy króluje typowa dla produktów La Roche-Posay woda termalna o kojącym działaniu. Poza tym mamy tu jeszcze naturalne ekstrakty bogate w cenne polifenole oraz neurosensynę, składnik zmniejszający oznaki podrażnienia skóry. W składzie nie ma substancji zapachowych i drażniących alkoholi, co docenią posiadacze skóry wrażliwej.

Na plus w przypadku tego serum na przebarwienia z pewnością działa innowacyjna żelowa formuła na bazie wody. To nietłusty i lekki kosmetyk do twarzy przeznaczony do stosowania rano i wieczorem, choć stosowany na dzień wymaga nałożenia kremu z filtrem UV.