Serum do twarzy Murad Sensitive Skin Soothing Serum

Co jeszcze można stosować, gdy nasza skóra to typowa cera naczynkowa lub cera dojrzała? Na przykład serum do twarzy Sensitive Skin Soothing od marki stworzonej kilkadziesiąt lat temu przez dermatologa i farmaceutę, dr Howarda Murada. To daje poczucie, że kosmetyk do twarzy, który stosujemy, ma odpowiednią jakość i jest dobry dla naszej skóry.

Oczekiwania co do tego typu produktów są dużo. Warto się jednak nie nastawiać na rewolucyjne działanie, bo serum do twarzy Murad to po prostu skutecznie kojące serum do cery naczynkowej. Nie odmieni cery o 180 stopni, ale w ciągu kilku tygodni jest między innymi:

  • wspiera zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci,
  • przynosi skórze ukojenie i łagodzi podrażnienia,
  • zapobiega pojawianiu się drobnych zmarszczek i linii,
  • wyrównuje koloryt skóry, eliminując niedoskonałości.

W składzie serum do twarzy Murad znajdziemy kwas hialuronowy i glikolipidy, które zapobiegają łuszczeniu się skóry, poprawiające nawilżenie lecytyny, a także ekstrakt z rumianku oraz arniki górskiej, które uwielbia cera naczynkowa. To formuła bez siarczanów, ftalanów i glutenu.

Bezbarwna formuła serum do twarzy Murad Sensitive Skin Soothing to lekki i bardzo dobrze wchłaniający się kosmetyk do twarzy. Aby złagodzić podrażnienia wrażliwej skóry, wystarczy stosować go przynajmniej raz dziennie.