Serum La Mer MED+ Anti-Red Couperose Concentrate

Ten interesujący produkt wprowadza zamieszanie od momentu, gdy tylko pojawił się na rynku. To serum do twarzy La Mer, choć… nie tej marki La Mer, o której większość myśli. Nie jest to najdroższe serum na świecie, a zbieżność nazw jest przypadkowa. Nie mniej jednak to serum do cery naczynkowej warto poznać nie tylko ze względu na tę zmyłkę.

La Mer MED+ Anti-Red Couperose to koncentrat opracowany z myślą o cerze naczynkowej, cerze zaczerwienionej, cerze dojrzałej, podrażnionej, a nawet dotkniętej uciążliwym trądzikiem różowatym. Przy regularnym stosowaniu to serum do twarzy skutecznie:

  • łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie skórze,
  • zmniejsza zaczerwienienie i rozjaśnia przebarwienia,
  • chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi,
  • zapobiega ponownemu pojawianiu się zaczerwienień.

W składzie La Mer MED+ Anti-Red królują składniki z mórz i oceanów m.in. ekstrakt z zielonych alg, wyciąg z mułu morskiego oraz sól morska. To jednak nie wszystko, bo mamy tu również krzemionkę i poprawiającą nawilżenie glicerynę. Formuła nie zawiera parabenów, silikonów, PEG-ów, barwników i aromatów.

Skoro nie ma tu barwników, to oznacza, że serum na przebarwienia i zaczerwienienia od La Mer to lekka i przyjemnie chłodząca formuła, która nie wykazuje działania drażniącego. Żeby jednak zauważyć efekty, trzeba stosować ją minimum raz dziennie przed snem.