Serum do twarzy Dior Capture Youth Redness Soother Serum

Cera naczynkowa, cera dojrzała, cera wrażliwa – to typy skóry, które również można pielęgnować kosmetykami luksusowych marek takich jak Dior. Trzeba tylko wybrać serum do twarzy polecane na zaczerwienienia i podrażnienia np. Capture Youth Redness Soother Serum. Jak działa?

To kosmetyk do twarzy, który od pierwszego nałożenia przywraca skórze równowagę i spokój. Koi i pielęgnuje, ale też koryguje niedoskonałości za sprawą swojej zielonej formuły (maskuje zaczerwienienia), która:

  • uspokaja skórę i pozostawia uczucie świeżości,
  • wyrównuje, wygładza i upiększa cerę,
  • redukuje zaczerwienienia i niedoskonałości,
  • uodparnia skórę na czynniki potencjalnie drażniące.

To możliwe oczywiście dzięki składnikom. Serum na przebarwienia Dior Capture Youth przede wszystkim maskuje niedoskonałości i czerwone zmiany skórne dzięki dodatkowi zielonego barwnika. Ale ważne jest też to, że to serum do twarzy składa się w 79% ze składników pochodzenia naturalnego i zawiera m.in. mieszankę peptydów z bawełny czy przeciwutleniacze z irysa.

Serum do cery naczynkowej od Dior ma delikatnie kremową, lekką i orzeźwiającą formułę, która wchłania się chwilę po nałożeniu. Najlepsze efekty daje jednak jej stosowanie 2 razy dziennie, co przy tak wysokiej cenie i niewielkiej pojemności sprawia, że jest to dość kosztowna kuracja.